3. ročník Vajgarské saně – 18. 7. 2020

Letošní závody se nekonaly na Vajgaru, ale na Ratmírovském rybníce. I přes další propršenou sobotu se nám opět dařilo:) V mixech i v ženské kategorii jsme pokaždé přivezli zlato!

Hladová dráčata bohužel nebyla kvůli prázdninám schopna nastoupit v plné sestavě. I přesto do každého závodu nastoupila s velkým odhodláním a přes hendikep nenaplněné lodě se rvala o každou vteřinu. Na 200 m si vyjela 4. místo a 2. místo na 1 km. V plné sestavě by určitě na 200 m stála na bedně!

Máš hlad? k velkému překvapení všech nepostoupil do finále A. Ve finále B zajel ale nejrychlejší jízdu dne a skončil tak na krásném 5. místě. Chuť si spravili na své trati 1 km, kde si vyjeli své tradiční 1. místo.

Nažrané dračice obhajovaly loňské dvojité vítězství.Mělký rybník, těžká voda ani deštivý den jim nezabránily loňské vítězství obhájit, takže získaly 1. místo na 200 m i na 1 km.

Velkým překvapením dne byli Hladoví hroši, kteří se probojovali až do finále A. Tam se jim podařilo na dráze č. 4 porazit další finalisty a obsadit skvělé 1. místo. Ani na 1 km trati nezaháleli a svým časem dojeli o 11 vteřin později za Máš hlad? a získali krásné 2. místo v kategorii mix.

Hladové hrošice nastoupily pouze do závodu na 200 m. Probojovaly se do finále, kde se ztrátou necelé 1 vteřiny na vítěze vyjely krásné 3. místo.

Další závody, které nás čekají, jsou Draci mezi mosty a to 1. 8. 2020 tady u nás v Českých Budějovicích.