Nažrané dračice výsledky

2020

Půlnoční drak Horní Cerekev – 5. 9. 2020

  • 2. místo v denním závodě
  • 4. místo v nočním závodě

Lipenský triangl – 22. 8. 2020

  • 1. místo

MČR Račice 8. – 9. 8. 2020

  • 12. místo na 200 m (10)
  • 11. místo na 1 km (10)

Draci mezi mosty 1. 8. 2020

  • 2. místo na 200 m
  • 3. místo na 1 km

Vajgarská saň 18. 7. 2020

  • 1. místo na 200 m
  • 1. místo na 1 km

Dračí Svět Třeboň – 11. 7. 2020

  • 4. místo na 200 m
  • 3. místo na 1 km

2019

  • 1. místo v národním poháru v kategorii JIH
  • 3. místo v Grand Prix

Půlnoční drak Horní Cerekev – 14. 9. 2019

  • 3. místo na 200 m v denním závodě
  • 1. místo na 200 m v nočním závodě

Mistrovství České republiky v Račicích – 6. – 8. 9. 2019

  • 10. místo na 200 m (desítková loď)
  • 9. místo na 1 km (desítková loď)
  • 4. místo na 200 m (dvacítková loď)
  • 6. místo na 500 m (dvacítková loď)
  • 6. místo na 2 km (dvacítková loď)

Bezdrevský dračí festival – 10. 8. 2019

  • 2. místo na 200 m
  • 1. místo na 1 km

Draci v Telči – 27. 7. 2019

  • 2. místo na 200 m

Vajgarská saň Jindřichův Hradec – 13. 7. 2019

  • 1. místo na 200 m
  • 1. místo na 1 km

Dragon Boat Grand Prix Purkarec – 6. 7. 2019

  • 1. místo na 200 m
  • 1. místo na 1 km

Dračí lodě Sedlčany – 22. 6. 2019

  • 2. místo na 200 m
  • 1. místo na 1 km

Mezi mosty České Budějovice – 14. 6. 2019

  • 3. místo na 200 m
  • 3. místo na 1 km

Dračí Svět Třeboň – 31. 5. 2019

  • 3. místo na 200 m
  • 12. místo na 1 km

Lipno Dragon Boat Race – 18. – 19. 5. 2019

  • 1. místo na 200 m
  • 8. místo na 1 km

Dračí popel, Praha – 6. 4. 2019

  • 10. místo na „desítkové“ lodi
  • 17. místo na „dvacítkové“ lodi

4. Indoor Drachenboot Rennen Steyr, Austria – 9. 3. 2019

  • 1. místo v kategorii ženy

2018

3. místo v Českém poháru v ženské kategorii

Půlnoční drak Horní Cerekev

  • 1. místo na 200 m v denním závodě
  • 2. místo na 200 m v nočním závodě

Mistrovství České republiky v Račicích

  • 7. místo na 200 m (10)
  • 7. místo na 2 km (10)
  • 8. místo na 200 m (20)
  • 8. místo na 500 m (20)
  • 8. místo na 2 km (20)

Vajgarská saň – Jindřichův Hradec

  • 6. místo na 200 m
  • 5. místo na 1 km

Dračí lodě Purkarec

  • 3. místo na 200 m
  • 3. místo na 1 km

Mezi mosty České Budějovice

  • 3. místo na 200 m
  • 9. místo na 1 km

Dračí Svět Třeboň

  • 4. místo na 200 m