Máš hlad? výsledky

2020

Půlnoční drak Horní Cerekev – 5. 9. 2020

Lipenský triangl – 22. 8. 2020

  • 2. místo v denním závodě
  • 2. místo v nočním závodě
  • 1. místo

MČR Račice – 8. – 9. 2020

  • 14. místo na 200 m (10)
  • 12. místo na 1 km (10)
  • 11. místo na 200 m (20)
  • 9. místo na 500 m (20)
  • 9. místo na 2 km (20)

Draci mezi mosty 1. 8. 2020

  • 1. místo na 200 m
  • 2. místo na 1 km

Vajgarská saň 18. 7. 2020

  • 5. místo na 200 m
  • 1. místo na 1 km

Dračí Svět Třeboň – 11. 7. 2020

  • 1. místo na 200 m
  • 1. místo na 1 km

2019

  • 1. místo v národním poháru v kategorii JIH
  • 1. místo v Grand Prix

Mistrovství České republiky v Račicích – 6. – 8. 9. 2019

  • 8. a 10. místo na 200 m (desítková loď)
  • 9. a 10. místo na 1 km (desítková loď)
  • 9. místo na 200 m (dvacítková loď)
  • 11. místo na 500 m (dvacítková loď)
  • 8. místo na 2 km (dvacítková loď)

Bezdrevský dračí festival – 10. 8. 2019

  • 1. místo na 200 m
  • 2. místo na 1 km

Vajgarská saň Jindřichův Hradec – 13. 7. 2019

  • 2. místo na 200 m
  • 1. místo na 1 km

Dragon Boat Grand Prix Purkarec – 6. 7. 2019

  • 1. místo na 200 m
  • 1. místo na 1 km

Dračí lodě Sedlčany – 22. 6. 2019

  • 1. místo na 200 m
  • 1. místo na 1 km

Mezi mosty České Budějovice – 14. 6. 2019

  • 1. místo na 200 m
  • 2. místo na 1 km

Dračí Svět Třeboň – 31. 5. 2019

  • 2. místo na 200 m
  • 4. místo na 1 km

Lipno Dragon Boat Race – 18. – 19. 5. 2019

  • 3. místo na 200 m
  • 1. místo na 1 km

Dračí popel, Praha – 6. 4. 2019

  • 6. místo na „desítkové“ lodi
  • 11. místo na „dvacítkové“ lodi

4. Indor Drachenboot rennen Steyr, Austria – 9. 3. 2019

  • 2. místo v kategorii muži

Halové závody v Praze – 23. 2. 2019

  • 8. místo v kategorii Sport
  • celkové 14. místo v halových závodech (34 posádek)

Halové závody v Brně – 26. 1. 2019

  • 1. místo v kategorii FUN (posádka MIX)

2018

  • 1. místo v České národní lize
  • 1. místo v Grand Prix

MČR Račice

  • 10. místo na 200 m (10)
  • 10. místo na 2000 m (10)
  • 10. místo na 200 m (20)
  • 12. místo na 500 m (20)
  • 11. místo na 2000 m (20)

Vajgarská saň Jindřichův Hradec

  • 4. místo na 200 m
  • 2. místo na 1000 m

Grand Prix Purkarec

  • 1. místo na 200 m
  • 1. místo na 1000 m

Dračí lodě Sedlčany

  • 2. místo na 200 m
  • 2. místo na 1000 m

Mezi mosty České Budějovice

  • 1. místo na 200 m
  • 1. místo na 1000 m

Dračí svět Třeboň

  • 1. místo na 200 m
  • 2. místo na 1000 m

Lipno Dragon Boat Race

  • 2. místo na 200 m
  • 1. místo na 1000 m

Dračí popel Praha

  • 9. místo na 1852 m (10)
  • 9. místo na 1852 m (20)